QR code field (1.0.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Custom
cs: Vlastní

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: This field supports tokens.
cs: Toto pole podporuje tokeny.
