QR code field (1.0.0-alpha5) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Text
et: Tekst

en: Custom
et: Kohandatud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: This field supports tokens.
et: See väli toetab tekstiasendajaid.
