QR code field (1.0.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Text
hu: Szöveg

en: Custom
hu: Egyéni

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Image height
hu: Kép magasság

en: Image width
hu: Kép szélesség

en: Default text
hu: Alapértelmezés szerinti szöveg

en: Display text
hu: Szöveg megjelenítése

en: This field supports tokens.
hu: Ez a mező támogatja a vezérjeleket.
