QR code field (1.0.0-alpha5) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Text
id: Teks

en: Custom
id: Tersuai

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: This field supports tokens.
id: Bidang ini mendukung token.
