QS Articles (1.0.2) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: website
hy: Վեբկայք

en: Article
hy: Հոդված

en: Articles
hy: Հոդվածներ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: User
hy: Օգտագործող

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: author
hy: հեղինակ

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն
