QS Articles (1.0.2) - en to nn translation catalogue (28 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Subject
nn: Emne

en: Description
nn: Beskriving

en: Article
nn: Artikkel

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: view
nn: vis

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Location
nn: Stad

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sticky at top of lists
nn: Satt til toppen av lista

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Read More
nn: Les meir

en: Apply
nn: Bruk

en: Block description
nn: Beskriving av blokken

en: - All -
nn: - Alle -
