QS Articles (1.0.2) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Article
ne: लेख

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Location
ne: स्थान

en: Authored by
ne: लेखक

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्
