Quadstat (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (83 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Article
eo: Artikolo

en: Administration
eo: Administrado

en: Comments
eo: Komentoj

en: More
eo: Pli

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Help
eo: Helpo

en: History
eo: Historio

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Picture
eo: Bildo

en: User
eo: Uzanto

en: Files
eo: Dosieroj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Roles
eo: Roloj

en: Comment
eo: Komento

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Fields
eo: Kampoj

en: Last update
eo: Lasta ĝisdatiĝo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
eo: @site nun estas administrata.  Ni baldaŭ denove publikigos ĝin. Dankon pro via pacienco.

en: Rows
eo: Vicoj

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Recent comments
eo: Lastaj komentoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Full
eo: Kompleta

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Member for
eo: Membro dum

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: People
eo: Uzantoj

en: Blocked
eo: Blokita

en: Output format
eo: Strukturo de eligo

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Apply
eo: Apliku

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: Permission
eo: Permeso

en: No comments available.
eo: Neniuj komentoj estas haveblaj.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
eo: Uzanto estas konsiderata ensalutinta ĉi tiom longe post kiam tiu laste vidis paĝon.

en: Unpublish comment
eo: Maleldonu komenton

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: User account
eo: Uzanta konto

en: MIME type
eo: MIME-tipo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Who's new
eo: Kiu novas

en: Personal contact form
eo: Persona kontakta formularo

en: Who's online
eo: Kiu estas enrete

en: Recent content
eo: Laste aldonitaj

en: No front page content has been created yet.
eo: Neniu ĉefpaĝa enhavo jam estis kreita.

en: Asc
eo: kreske
