Quadstat (8.x-1.0-alpha3) - en to ga translation catalogue (13 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Search
ga: Cuardaigh

en: History
ga: Stair

en: Picture
ga: Pictiúr

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: Complete
ga: Déanta

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Save Draft
ga: Sábháil Dréacht
