Quadstat (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (198 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Register
gl: Rexistrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Article
gl: Artigo

en: Administration
gl: Administración

en: Comments
gl: Comentarios

en: More
gl: Máis

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Use count
gl: Conta de usos

en: Image
gl: Imaxe

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Preview
gl: Vista previa

en: Help
gl: Axuda

en: Archive
gl: Arquivo

en: History
gl: Historial

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Teaser
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Attachment
gl: Anexo

en: Picture
gl: Imaxe

en: Titles
gl: Títulos

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Files
gl: Ficheiros

en: Separator
gl: Separador

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Comment
gl: Comentario

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: File ID
gl: ID do ficheiro

en: File MIME type
gl: Tipo MIME do ficheiro

en: File size
gl: Tamaño do ficheiro

en: Last access
gl: Último acceso

en: Fields
gl: Campos

en: Last update
gl: Última actualización

en: Authored by
gl: Creado por

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Start
gl: Comezo

en: Role
gl: Rol

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
gl: @site está en mantemento nestes intres. Pronto estaremos de volta. Grazas pola súa paciencia.

en: Rows
gl: Filas

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Sort Criteria
gl: Criterio de Ordenación

en: Recent comments
gl: Comentarios recentes

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: Authored on
gl: Creado en

en: Upload file
gl: Limpar os nomes dos ficheiros subidos

en: Token
gl: Símbolos

en: Member for
gl: Membro durante

en: Languages
gl: Idiomas

en: author
gl: autor

en: Empty
gl: Valeiro

en: Buttons
gl: Botóns

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: People
gl: Persoas

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Changed
gl: Cambiado

en: Relationship
gl: Relación

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Output format
gl: Formato de saída

en: Complete
gl: Completa

en: Next Page >
gl: Páxina seguinte >

en: < Previous Page
gl: < Páxina anterior

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: Used in
gl: Usado en

en: Permission
gl: Permiso

en: Grid
gl: Grella

en: < Previous
gl: < Anterior

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Space
gl: Espazo

en: Administrator
gl: Administrador

en: No comments available.
gl: Non hai comentarios dispoñibles.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
gl: Un usuario considérase conectado (online) durante este tempo dende que viron unha páxina do sitio por última vez.

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Paste
gl: Pegar

en: Publish content
gl: Publicar contido

en: Unpublish comment
gl: Despublicar comentario

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Permanent
gl: Permanente

en: Temporary
gl: Temporal

en: Comma
gl: Coma

en: Frontpage
gl: Páxina principal

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: Upload date
gl: Data de subida

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Publish comment
gl: Publicar comentario

en: Save Draft
gl: Gardar borrador

en: Yes/No
gl: Si/Non

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Compact
gl: Compacto

en: Who's new
gl: Novos usuarios

en: Personal contact form
gl: Formulario de contacto persoal

en: Who's online
gl: Usuarios conectados

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Delete content
gl: Eliminar contido

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Full comment
gl: Comentario completo

en: Save comment
gl: Gardar comentario

en: Full content
gl: Contido completo

en: Recent content
gl: Contido recente

en: No front page content has been created yet.
gl: Aínda non se creou contido para a páxina principal.

en: Unpublish content
gl: Despublicar contido

en: Make content sticky
gl: Facer que o contido quede fixo na cabeza das listas

en: Make content unsticky
gl: Facer que o contido non quede fixo na cabeza das listas

en: Promote content to front page
gl: Levar contido a páxina principal

en: Remove content from front page
gl: Quitar contido da páxina principal

en: Save content
gl: Gardar contido

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.

en: Time zones
gl: Fusos horarios

en: Taxonomy term page
gl: Páxina de térmos de taxonomía

en: No people available.
gl: Non hai persoas dispoñibles.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
gl: Un administrador creou para vostede unha conta en [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
gl: Localizar e xestionar qué persoas interactúan co seu sitio web.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
gl: Xestionar contas de usuarios, roles e permisos.

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
gl: Envío gardado. Pode volver a este formulario máis tarde e restaurará os valores actuais.

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Lists (Views)
gl: Listas (Vistas)

en: Fallback date format
gl: Formato de data de respaldo

en: Search result highlighting input
gl: Resaltando o resultado da procura

en: A partially-completed form was found. Please complete the remaining portions.
gl: Atopouse un formulario parcialmente completado. Por favor complete as porcións restantes.

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Large (480×480)
gl: Grande (480x480)

en: Medium (220×220)
gl: Medio (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
gl: Miniatura (100x100)

en: HTML Date
gl: Data HTML

en: HTML Datetime
gl: Data e hora HTML

en: HTML Month
gl: Mes HTML

en: HTML Time
gl: Hora HTML

en: HTML Week
gl: Semana HTML

en: HTML Year
gl: Ano HTML

en: HTML Yearless date
gl: Data anual HTML

en: Default long date
gl: Data longa predeterminada

en: Default medium date
gl: Data mediana predeterminada

en: Default short date
gl: Data curta predeterminada

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
gl: Solicitude de cancelación de conta para [user:display-name] en [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
gl: Substitución de información de inicio de sesión para [user:display-name] en [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name] (pendente de aprobación polo administrador)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name] (aprobada)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
gl: Detalles de conta de [user:display-name] en [site:name] (bloqueada)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name] (cancelada)

en: Welcome to [site:name]
gl: Benvido a [site:name]

en: Name or email contains
gl: Nome ou correo electrónico contén

en: Back to form
gl: Volver ao formulario

en: No more submissions are permitted.
gl: Non se permiten máis envíos.

en: This form is confidential. You must <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Log out</a> to submit it.
gl: Este formulario é confidencial. Debe <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Pechar sesión</a> para envialo.

en: Unable to display this webform. Please contact the site administrator.
gl: Non se pode amosar este formulario web. Por favor contacte co administrador do sitio.

en: New submission added to [webform:title].
gl: Novo envío engadido a [webform:title].

en: This form has not yet been opened to submissions.
gl: Este formulario aínda non foi aberto a envíos.
