Quadstat (8.x-1.0-alpha3) - en to mk translation catalogue (15 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: Help
mk: Помош

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: Recent comments
mk: Скорешни коментари

en: Relationship
mk: Релација

en: User account
mk: Корисничка сметка

en: - All -
mk: - Сите -
