Quadstat (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (287 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Register
nl: Inschrijven

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: Article
nl: Artikel

en: Administration
nl: Beheer

en: Comments
nl: Reacties

en: More
nl: Meer

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Use count
nl: Gebruiksfrequentie

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Archive
nl: Archief

en: History
nl: Historie

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Titles
nl: Titels

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Files
nl: Bestanden

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Roles
nl: Rollen

en: Comment
nl: Reactie

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: File MIME type
nl: Bestands-MIME-type

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Fields
nl: Velden

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Desc
nl: Aflopend

en: Start
nl: Begin

en: Role
nl: Rol

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
nl: @site is momenteel wegens onderhoud niet beschikbaar. De website zal binnenkort weer beschikbaar zijn. Bedankt voor uw geduld.

en: Rows
nl: Rijen

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Sort Criteria
nl: Sorteercriteria

en: Recent comments
nl: Recente reacties

en: Applications
nl: Sollicitaties

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Full
nl: Volledig

en: Gender
nl: Geslacht

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Upload file
nl: Bestand(en) uploaden

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: Languages
nl: Talen

en: author
nl: auteur

en: Entity
nl: Entiteit

en: Empty
nl: Leeg

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Days
nl: Dagen

en: Months
nl: Maanden

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: People
nl: Personen

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Glossary
nl: Woordenlijst

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Relationship
nl: Relatie

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: Complete
nl: Voltooid

en: Next Page >
nl: Volgende pagina >

en: < Previous Page
nl: < Vorige pagina

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Apply
nl: Toepassen

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Grid
nl: Raster

en: < Previous
nl: < Vorige

en: Authenticated user
nl: Geverifieerde gebruiker

en: Space
nl: Spatie

en: Application
nl: Sollicitatie

en: Administrator
nl: Beheerder

en: No comments available.
nl: Geen reacties beschikbaar.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
nl: Een gebruiker wordt online verondersteld voor deze tijd nadat hij voor een laatste keer een pagina heeft bekeken.

en: Columns
nl: Kolommen

en: Paste
nl: Plakken

en: Publish content
nl: Inhoud publiceren

en: Unpublish comment
nl: Reactie depubliceren

en: Block type
nl: Bloktype

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: No files available.
nl: Geen bestanden beschikbaar.

en: Comma
nl: Komma

en: Frontpage
nl: Voorpagina

en: MIME type
nl: MIME-type

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: Search index
nl: Zoekindex

en: Publish comment
nl: Reactie publiceren

en: Save Draft
nl: Conceptversie opslaan

en: Yes/No
nl: Ja/Nee

en: Education
nl: Opleiding

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Who's new
nl: Wie is nieuw

en: Personal contact form
nl: Persoonlijk contactformulier

en: Who's online
nl: Wie is online

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Your virtual face or picture.
nl: Uw foto of afbeelding.

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Marital status
nl: Huwelijkse staat

en: Delete content
nl: Inhoud verwijderen

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Monthly archive
nl: Maandelijks archief

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Full comment
nl: Volledige reactie

en: Save comment
nl: Reactie opslaan

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Recent content
nl: Recente inhoud

en: No front page content has been created yet.
nl: Er is nog geen inhoud voor de voorpagina aangemaakt.

en: Unpublish content
nl: Publicatie ongedaan maken

en: Make content sticky
nl: Inhoud vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Make content unsticky
nl: Inhoud niet vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Promote content to front page
nl: Inhoud op de voorpagina zichtbaar maken

en: Remove content from front page
nl: Inhoud van de voorpagina verwijderen

en: Save content
nl: Inhoud opslaan

en: Find and manage content.
nl: Inhoud zoeken en beheren

en: Time zones
nl: Tijdzones

en: Taxonomy term page
nl: Pagina met taxonomietermen

en: No people available.
nl: Geen personen beschikbaar.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
nl: Er is een account voor u aangemaakt voor [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
nl: Vind en beheer personen die gebruik maken van de website.

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nl: Gebruik tags om artikelen over vergelijkbare onderwerpen in categorieën te groeperen.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nl: Gebruik <em>artikelen</em> voor tijdsgebonden inhoud zoals nieuws, persberichten of blog-berichten.

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
nl: Gebruikersaccounts, rollen en toegangsrechten beheren.

en: Changed date
nl: Aanpassingsdatum

en: Asc
nl: Oplopend

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
nl: Inzending opgeslagen. U kunt op een later tijdstip naar dit formulier terugkeren waarbij de huidige waardes zullen worden hersteld.

en: Industry
nl: Industrie

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: Country codes
nl: Landcodes

en: Custom block library
nl: Aangepaste blokken-bibliotheek

en: 1 place | @count places
nl[0]: 1 plaats
nl[1]: @count plaatsen

en: Registering module
nl: Module registreren

en: Lists (Views)
nl: Lijsten (Overzichten)

en: Fallback date format
nl: Fallback datumnotatie

en: File usage
nl: Bestandsgebruik

en: Default comments
nl: Standaardreacties

en: Allows commenting on content
nl: Staat het reageren op de inhoud toe

en: Search result highlighting input
nl: Zoekresultaat uitlichten-invoer

en: A partially-completed form was found. Please complete the remaining portions.
nl: Er is een gedeeltelijk ingevuld formulier gevonden, voltooi de overgebleven delen.

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Large (480×480)
nl: Groot (480×480)

en: Medium (220×220)
nl: Gemiddeld (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
nl: Miniatuur (100×100)

en: HTML Date
nl: HTML datum

en: HTML Month
nl: HTML maand

en: HTML Time
nl: HTML tijd

en: HTML Week
nl: HTML week

en: HTML Year
nl: HTML jaar

en: HTML Yearless date
nl: HTML datum zonder jaar

en: Default long date
nl: Standaarddatum - lang

en: Default medium date
nl: Standaarddatum - middel

en: Default short date
nl: Standaarddatum - kort

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Block the selected user(s)
nl: De geselecteerde gebruiker(s) blokkeren

en: Cancel the selected user account(s)
nl: De geselecteerde gebruikersaccount(s) opheffen

en: Unblock the selected user(s)
nl: De geselecteerde gebruiker(s) activeren

en: Basic block
nl: Standaardblok

en: A basic block contains a title and a body.
nl: Een standaardblok bevat een titel en een berichttekst.

en: Website feedback
nl: Website-feedback

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
nl: Voer een door komma's gescheiden lijst in. Bijvoorbeeld: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: Restricted HTML
nl: Beperkte HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
nl: Verzoek om account op te heffen van [user:display-name] op [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
nl: Vervangende logininformatie voor [user:display-name] op [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (wachtend op de goedkeuring van de beheerder)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (goedgekeurd)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (geblokkeerd)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (geannuleerd)

en: Links related to the active user account
nl: Links gerelateerd aan de actieve gebruikersaccount

en: Administrative task links
nl: Links voor beheertaken

en: Site information links
nl: Websitegegevens-links

en: Site section links
nl: Sectielinks van de site

en: User tool links, often added by modules
nl: Links voor hulpmiddelen, vaak toegevoegd door modules

en: Find and manage custom blocks.
nl: Aangepaste blokken zoeken en beheren

en: Recent comments.
nl: Recente reacties.

en: Find and manage files.
nl: Bestanden vinden en beheren.

en: All content, by month.
nl: Alle inhoud, op maand.

en: Recent content.
nl: Recente inhoud.

en: All content promoted to the front page.
nl: Alle inhoud die wordt aangeraden op de voorpagina.

en: All content, by letter.
nl: Alle inhoud, op letter.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
nl: Inhoud van een bepaalde taxonomieterm

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
nl: Toont een lijst van de nieuwste gebruikersaccounts op de website.

en: Who's online block
nl: 'Wie is online'-blok

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
nl: Toont de gebruikersnamen van de meest recente actieve gebruikers, en het totale aantal actieve gebruikers.

en: View edit page
nl: De bewerkpagina bekijken

en: There are no custom blocks available.
nl: Er zijn geen aagepaste blokken beschikbaar.

en: Files overview
nl: Bestandenoverzicht

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
nl: Bestandsgebruikinformatie voor {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
nl: Inhoud vinden en beheren

en: Welcome to [site:name]
nl: Welkom op [site:name]

en: Name or email contains
nl: Naam of e-mail bevat

en: A list of new users
nl: Een lijst van nieuwe gebruikers

en: There are currently @total users online.
nl: Er zijn nu @total gebruikers online.

en: There are currently 0 users online.
nl: Er zijn nu 0 gebruikers online.

en: A list of users that are currently logged in.
nl: Een lijst van gebruikers die nu zijn ingelogd.

en: Manage view settings
nl: Overzichtinstellingen beheren

en: View or edit the configuration.
nl: De configuratie bekijken of bewerken.

en: Displays in this view
nl: Wordt in dit overzicht weergegeven

en: A display is a way of outputting the results, e.g., as a page or a block. A view can contain multiple displays, which are listed here. The active display is highlighted.
nl: Een weergave is een manier om de resultaten te tonen bijvoorbeeld als een pagina of een blok. Een overzicht kan meerdere weergaven bevatten die hier worden getoond. De actieve weergave is gemarkeerd.

en: View administration
nl: Overzichtbeheer

en: Perform administrative tasks, including adding a description and creating a clone. Click the drop-down button to view the available options.
nl: Voer beheertaken uit, inclusief het toevoegen van een beschrijving en het aanmaken van een duplicaat. Klik op de keuzelijst om de beschikbare opties te zien.

en: Choose how to output results. E.g., choose <em>Content</em> to output each item completely, using your configured display settings. Or choose <em>Fields</em>, which allows you to output only specific fields for each result. Additional formats can be added by installing modules to <em>extend</em> Drupal's base functionality.
nl: Kies hoe resultaten uitgevoerd worden. Kies bijvoorbeeld <em>Inhoud</em> om elk item volledig uit te voeren volgens de daarvoor ingestelde weergave. Of kies <em>Velden</em>, om specifieke velden voor elk resultaat weer te geven. Aanvullende formaten kunnen toegevoegd worden door modules te installeren die de basisfunctionaliteit van Drupal <em>uitbreiden</em>.

en: If this view uses fields, they are listed here. You can click on a field to configure it.
nl: Als dit overzicht velden gebruikt, worden ze hier weergegeven. U kunt op een veld klikken om het te configureren.

en: Filter your view
nl: Filter het overzicht

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
nl: Voeg filters toe om het aantal getoonde resultaten te beperken. Bijvoorbeeld een filter voor <em>Gepubliceerd</em> en selecteer vervolgens <em>Ja</em> om alleen <em>gepubliceerde</em> content te tonen.

en: Filter actions
nl: Filteracties

en: Add, rearrange or remove filters.
nl: Filters toevoegen, herschikken of verwijderen.

en: Control the order in which the results are output. Click on an active sort rule to configure it.
nl: Beheer de volgorde waarop de resultaten getoond moeten worden. Klik op een actieve sorteer-regel om deze in te stellen.

en: Sort actions
nl: Acties sorteren

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
nl: Sorteerregels toevoegen, herschikken of verwijderen.

en: Show a preview of the view output.
nl: Een voorbeeld van de overzichts-output weergeven.

en: Back to form
nl: Terug naar formulier

en: Country names
nl: Landnamen

en: Sorry...This form is closed to new submissions.
nl: Sorry, dit formulier is gesloten. Geen nieuwe inzendingen meer mogelijk.

en: No more submissions are permitted.
nl: Geen nieuwe inzendingen toegestaan.

en: Sunday: Sunday
    Monday: Monday
    Tuesday: Tuesday
    Wednesday: Wednesday
    Thursday: Thursday
    Friday: Friday
    Saturday: Saturday
nl: Zondag: Zondag
    Maandag: Maandag
    Dinsdag: Dinsdag
    Woensdag: Woensdag
    Donderdag: Donderdag
    Vrijdag: Vrijdag
    Zaterdag: Zaterdag

en: Yes: Yes
    No: No
nl: Ja: Ja
    Nee: Nee

en: This form is confidential. You must <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Log out</a> to submit it.
nl: Dit formulier is vertrouwelijk en kan pas na <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">uitloggen</a> worden gebruikt.

en: Likert: Agreement
nl: Likertschaal: Overeenstemming

en: 1: Much Worse
    2: Somewhat Worse
    3: About the Same
    4: Somewhat Better
    5: Much Better
nl: 1: Veel slechter
    2: Slechter
    3: Hetzelfde
    4: Beter
    5: Veel beter

en: Likert: Comparison
nl: Likertschaal: Vergelijking

en: 1: Strongly Disagree
    2: Disagree
    3: Neutral
    4: Agree
    5: Strongly Agree
nl: 1: Helemaal oneens
    2: Oneens
    3: Neutraal
    4: Eens
    5: Helemaal eens

en: Likert: Importance
nl: Likertschaal: Belangrijkheid

en: 1: Not at all Important
    2: Somewhat Important
    3: Neutral
    4: Important
    5: Very Important
nl: 1: Totaal niet belangrijk
    2: Beetje belangrijk
    3: Neutraal
    4: Belangrijk
    5: Zeer belangrijk

en: Likert: Satisfaction
nl: Likertschaal: Tevredenheid

en: 1: Very Unsatisfied
    2: Unsatisfied
    3: Neutral
    4: Satisfied
    5: Very Satisfied
nl: 1: Zeer ontevreden
    2: Ontevreden
    3: Neutraal
    4: Tevreden
    5: Zeer tevreden

en: 1: Definitely Not
    2: Probably Not
    3: Not Sure
    4: Probably
    5: Definitely
nl: 1: Absoluut niet
    2: Waarschijnlijk niet
    3: Niet zeker
    4: Waarschijnlijk
    5: Absoluut

en: Credit card codes
nl: Creditcard-codes

en: Single: Single
    Married: Married
    Divorced: Divorced
    Widowed: Widowed
nl: Alleenstaand: Alleenstaand
    Getrouwd: Getrouwd
    Gescheiden: Gescheiden
    'Weduwe of weduwnaar': 'Weduwe of weduwnaar'

en: January: January
    February: February
    March: March
    April: April
    May: May
    June: June
    July: July
    August: August
    September: September
    October: October
    November: November
    December: December
nl: Januari: Januari
    Februari: Februari
    Maart: Maart
    April: April
    Mei: Mei
    Juni: Juni
    Juli: Juli
    Augustus: Augustus
    September: September
    Oktober: Oktober
    November: November
    December: December

en: Employment status
nl: Werkgelegenheidsstatus

en: Ethnicity
nl: Etniciteit

en: Parent: Parent
    'Significant Other': 'Significant Other'
    Sibling: Sibling
    Child: Child
    Friend: Friend
nl: Ouder: Ouder
    Wederhelft: Wederhelft
    'Broer of zus': Broer of zus
    Kind: Kind
    Vriend: Vriend

en: Male: Male
    Female: Female
    Transgender: Transgender
nl: Man: Man
    Vrouw: Vrouw 
    Transgender: Transgender

en: Likert: Quality
nl: Likertschaal: Kwaliteit

en: 1: Poor
    2: Fair
    3: Good
    4: Very good
    5: Excellent
nl: 1: Slecht
    2: Voldoende
    3: Goed
    4: Zeer goed
    5: Uitstekend

en: Unable to display this webform. Please contact the site administrator.
nl: Het formulier kan niet getoond worden. Neem contact op met de beheerder.

en: New submission added to [webform:title].
nl: Nieuwe inzending voor [webform:title] opgeslagen.

en: Webform submission from: [webform_submission:source-entity]
nl: Inzending webformulier: [webform_submission:source-entity]

en: Delete submission
nl: Inzending verwijderen

en: This form has not yet been opened to submissions.
nl: Dit formulier is nog niet geopend voor inzendingen.
