Quadstat (8.x-1.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (143 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: more
oc: mai

en: Administration
oc: Administracion

en: Comments
oc: Comentaris

en: More
oc: Mai

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Use count
oc: Nombre d'utilizacions

en: Image
oc: Imatge

en: Feed
oc: Flux

en: Name
oc: Nom

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Preview
oc: Apercebut

en: Help
oc: Ajuda

en: History
oc: Istoric

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: Picture
oc: Imatge

en: Titles
oc: Títols

en: User
oc: Utilizaire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Files
oc: Fichièrs

en: Separator
oc: Separador

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Roles
oc: Ròtles

en: Comment
oc: Comentari

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: File ID
oc: Identificant (ID) de fichièr

en: File size
oc: Talha del fichièr

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Fields
oc: Camps

en: Last update
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Role
oc: Ròtle

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
oc: @site es actualament en mantenença. Lo site tornarà foncionar lèu. Mercé per vòstra paciéncia.

en: Rows
oc: Rengadas

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Recent comments
oc: Comentaris recents

en: Applications
oc: Aplicacions

en: Sort by
oc: Triar per

en: Full
oc: Complet

en: Gender
oc: Sèxe

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Upload file
oc: Transferir lo fichièr

en: Token
oc: Geton (token)

en: Member for
oc: Membre dempuèi

en: Languages
oc: Lengas

en: author
oc: autor

en: Entity
oc: Entitat

en: Empty
oc: Void

en: Buttons
oc: Botons

en: Days
oc: Jorns

en: People
oc: Personas

en: Blocked
oc: Blocat

en: Changed
oc: Modificat

en: Relationship
oc: Relacion

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Output format
oc: Format de sortida

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Apply
oc: Aplicar

en: Block description
oc: Descripcion del blòt

en: Used in
oc: Utilizat dans

en: Permission
oc: Dreit

en: Grid
oc: Grasilha

en: Space
oc: Espace

en: No comments available.
oc: Cap de comentari pas disponible.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
oc: Durada pendent la quala se considèra qu'un utilizaire es en linha aprèp qu'aja vist una pagina pel darrièr còp.

en: Columns
oc: Colomnas

en: Offset
oc: Decalatge

en: Paste
oc: pEGAR

en: Publish content
oc: Publica lo contengut

en: Unpublish comment
oc: Levar un comentari

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Temporary
oc: Temporari

en: Comma
oc: Virgula

en: Frontpage
oc: Pagina d'acuèlh

en: MIME type
oc: Tipe MIME

en: Upload date
oc: Data de transfert

en: Search index
oc: Indèx de recèrca

en: Publish comment
oc: Publicar lo comentari

en: Yes/No
oc: Òc/Non

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Who's new
oc: Membres novèls

en: Who's online
oc: Utilizaires en linha

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Monthly archive
oc: Archive mensuelle

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Full comment
oc: Comentari complet

en: Save comment
oc: Enregistrar lo comentari

en: Full content
oc: Contengut complet

en: Recent content
oc: Contengut recent

en: No front page content has been created yet.
oc: Cap de contengut de pagina d'acuèlh es pas estat creat pel moment.

en: Unpublish content
oc: Despublicar un contengut

en: Make content sticky
oc: Rendre lo contengut estatic

en: Make content unsticky
oc: Rendre lo contengut non estatic

en: Promote content to front page
oc: Promòure un contengut en pagina d'acuèlh

en: Remove content from front page
oc: Levar un contengut de la pagina d'acuèlh

en: Save content
oc: Enregistrar un contengut

en: Find and manage content.
oc: Busqueu e gestioneu lo contengut.

en: Time zones
oc: Fuses oraris

en: Taxonomy term page
oc: Pagina d'un tèrme de taxinomia

en: No people available.
oc: Degun es pas disponible.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
oc: Un administrator a creat un compte per vos sus [site :name]

en: Find and manage people interacting with your site.
oc: Trobar e administrar las personas qu'interagisson amb vòstre site.

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
oc: Utilizatz los <em>articles</em> per de contenguts qu'an una temporalitat tals coma d'actualitats, de comunicats de premsa o de bilhets de blog.

en: Bulk update
oc: Mesa a jorn en massa

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
oc: Gerir los comptes d'utilizaires, los ròtles, e los dreits d'accès.

en: Master
oc: Maître
