Quadstat (8.x-1.0-alpha6) - en to or translation catalogue (21 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Last access
or: ଶେଷ ପ୍ରବେଶ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ

en: Block description
or: ବ୍ଲକ ବର୍ଣ୍ଣନା

en: User account
or: ଚାଳକ ଖାତା

en: Who's online
or: କିଏ ସଂଯୁକ୍ତ ଅଛନ୍ତି
