Quadstat (8.x-1.0-alpha8) - en to os translation catalogue (28 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Article
os: Уац

en: Administration
os: Разамынад

en: Comments
os: Комментари

en: More
os: Ноджы

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: History
os: Истори

en: Filename
os: Файлы ном
