Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Language
be: Мова

en: Notes
be: Заўвагі

en: Created
be: Створана

en: Other
be: Іншыя

en: Logout
be: Выйсці

en: Webform
be: Анкета
