Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Language
el: Γλώσσα

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Other
el: Άλλο

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: New
el: Δημιουργία

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα
