Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Language
et: Keel

en: Created
et: Loodud

en: Submission information
et: Vastuse andmed

en: Other
et: Muu

en: Logout
et: Logi välja

en: Changed
et: Muudetud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: New
et: Uus

en: Webform
et: Veebivorm

en: Submission Number
et: Vastuse number

en: Submission ID
et: Vastuse ID

en: Current page
et: Eesolev leht
