Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Language
he: שפה

en: Notes
he: הערות

en: Created
he: נוצר

en: Submission information
he: מידע מהטפסים שנשלחו

en: Other
he: אחר

en: Logout
he: יציאה

en: Changed
he: השתנה

en: Completed
he: נשלם

en: New
he: חדש

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Submission ID
he: מזהה הגשה

en: Current page
he: דף נוכחי
