Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Language
is: Tungumál

en: Submitted by
is: Innsent af

en: Created
is: Stofnað

en: Logout
is: Útskrá

en: Completed
is: Lokið

en: New
is: Nýtt

en: Current page
is: Núverandi síða
