Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Notes
it: Note

en: Submitted by
it: Inviato da

en: Created
it: Creato

en: Submission information
it: Informazioni sull'invio

en: Other
it: Altro

en: Logout
it: Esci

en: Changed
it: Modificato

en: Completed
it: Completato

en: New
it: Nuovo

en: Submission Number
it: Numero invio

en: Submission ID
it: ID dell'invio

en: Current page
it: Pagina attuale
