Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Language
km: ភាសា

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Logout
km: ចេញ
