Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Submission information
my: ရေးသားပေးပို့မှုသတင်းအချက်အလက်

en: Other
my: အခြား

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Submission Number
my: ရေးသားပေးပို့သည့် နံပါတ်

en: Submission ID
my: ရေးသားပေးပို့သည့်အမှတ်စဉ်

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
