Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Language
ru: Язык

en: Notes
ru: Примечания

en: Submitted by
ru: Добавлено пользователем

en: Created
ru: Создано

en: Submission information
ru: Информация об отправлении

en: Other
ru: Другое

en: Logout
ru: Выход

en: Changed
ru: Изменение

en: Completed
ru: Завершено

en: New
ru: Новое

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Flagged
ru: Помечено

en: Submission Number
ru: Номер результата

en: Submission ID
ru: ID отправления

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Submitted to
ru: Отправлено в

en: Submission UUID
ru: UUID отправления

en: Submission URI
ru: URI отправления

en: Remote IP address
ru: Удалённый IP адрес

en: Is draft
ru: Черновик
