Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Language
sk: Jazyk

en: Notes
sk: Poznámky

en: Created
sk: Vytvorené

en: Other
sk: Ostatné

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Completed
sk: Ukončená

en: Webform
sk: Webformulár

en: Current page
sk: Aktuálna stránka
