Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Other
ta: மற்றவை

en: Logout
ta: வெளியேறு

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: New
ta: புதிய
