Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว
