Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Other
ug: باشقا

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت
