Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Language
ar: اللغة

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Submitted by
ar: تم الإرسال من طرف

en: Created
ar: الإنشاء

en: Submission information
ar: معلومات الإرسال

en: Other
ar: آخر

en: Logout
ar: خروج

en: Changed
ar: تم التغير

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: New
ar: جديد

en: Submission ID
ar: المعرف ID للإرسال
