Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Language
bg: Език

en: Notes
bg: Бележки

en: Created
bg: Създадено

en: Other
bg: Други
