Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Other
bo: གཞན

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: New
bo: གསར་བ
