Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Language
cs: Jazyk

en: Notes
cs: Poznámky

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Submission information
cs: Informace o odeslání

en: Other
cs: Jiné

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Changed
cs: Změněno

en: Completed
cs: Dokončené

en: New
cs: Nové

en: Submission ID
cs: ID odeslání

en: Current page
cs: Aktuální stránka
