Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Language
cy: Iaith

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Other
cy: Arall

en: Webform
cy: Ffurf gwe
