Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Language
da: Sprog

en: Notes
da: Noter

en: Submitted by
da: Indsendt af

en: Created
da: Oprettet

en: Submission information
da: Information om indsendelse

en: Other
da: Anden

en: Logout
da: Log ud

en: Changed
da: Ændret

en: Completed
da: Gennemført

en: New
da: Ny

en: Webform
da: Webformular

en: Flagged
da: Flaget

en: Submission Number
da: Indsendelsesnummer

en: Submission ID
da: Indsendelses-ID

en: Current page
da: Nuværende side

en: Submitted to
da: Indsendt til
