Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Language
eo: Lingvo

en: Created
eo: Kreita

en: Other
eo: Alia

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin
