Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Language
es: Idioma

en: Notes
es: Notas

en: Submitted by
es: Enviado por

en: Created
es: Creado

en: Submission information
es: Información del envío

en: Other
es: Otro(s)

en: Logout
es: Cerrar sesión

en: Changed
es: Modificado

en: Completed
es: Completado

en: New
es: Nuevo

en: Flagged
es: Marcado

en: Submission Number
es: Número del envío

en: Submission ID
es: ID del envío

en: Current page
es: Página actual

en: Submitted to
es: Enviado a
