Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Language
fa: زبان

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Submitted by
fa: ارسال شده توسط

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Other
fa: ساير

en: Logout
fa: خروج

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: New
fa: جدید

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Flagged
fa: علامت گذاری شده

en: Current page
fa: صفحه جاری
