Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Language
hi: भाषा

en: Created
hi: निर्मित

en: Other
hi: अन्य

en: Logout
hi: लॉग आउट

en: Changed
hi: बदल गया

en: New
hi: नया

en: Submission ID
hi: प्रस्तुति आईडी
