Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Language
hr: Jezik

en: Notes
hr: Bilješke

en: Created
hr: Stvoreno

en: Other
hr: Ostalo

en: Logout
hr: Odjava
