Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Language
hu: Nyelv

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Submitted by
hu: Beküldő

en: Created
hu: Létrehozva

en: Submission information
hu: Beküldési információk

en: Other
hu: Egyéb

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Changed
hu: Módosítva

en: Completed
hu: Teljesítve

en: New
hu: Új

en: Webform
hu: Űrlap

en: Flagged
hu: Jelölt

en: Submission Number
hu: Kitöltés száma

en: Submission ID
hu: Kitöltés azonosítója

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal
