Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Language
id: Bahasa

en: Created
id: Dibuat

en: Other
id: Lainnya

en: Changed
id: Berubah

en: Completed
id: Selesai

en: New
id: Baru

en: Current page
id: Halaman sekarang
