Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Language
jv: Basa

en: Created
jv: Digawé

en: Other
jv: Liyané

en: Logout
jv: Metu
