Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Language
ku: زمان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Other
ku: هیتر

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە
