Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Language
lt: Kalba

en: Notes
lt: Pastabos

en: Submitted by
lt: Pateikė

en: Created
lt: Sukurta

en: Submission information
lt: Pateikimo informacija

en: Other
lt: Kiti

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Changed
lt: Pakeista

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: New
lt: Naujas

en: Webform
lt: Web forma

en: Submission Number
lt: Pateikimo numeris

en: Submission ID
lt: Pateikimo ID

en: Submitted to
lt: Pateikta

en: Submission UUID
lt: Pateikimo UUID

en: Submission URI
lt: Pateikimo URI

en: Remote IP address
lt: Nuotolinis IP adresas

en: Is draft
lt: Ar juodraštis
