Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Language
lv: Valoda

en: Created
lv: Izveidots

en: Submission information
lv: Iesnieguma informācija

en: Other
lv: Citi

en: Logout
lv: Iziet

en: Changed
lv: Labots

en: Completed
lv: Pabeigts

en: New
lv: Jauns

en: Webform
lv: Webforma

en: Submission Number
lv: Iesnieguma numurs

en: Submission ID
lv: Iesnieguma ID
