Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Notes
nl: Notities

en: Submitted by
nl: Ingediend door

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Submission information
nl: Details inzending

en: Other
nl: Andere

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Completed
nl: Voltooid

en: New
nl: Nieuwe

en: Webform
nl: Formulier

en: Flagged
nl: Gemarkeerd

en: Submission Number
nl: Inzendingsnummer

en: Submission ID
nl: ID inzending

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Submitted to
nl: Verzonden naar

en: Submission UUID
nl: Inzending UUID

en: Submission URI
nl: Inzending URI

en: Remote IP address
nl: Extern IP-adres

en: Is draft
nl: Concept
