Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Language
pl: Język

en: Notes
pl: Notatki

en: Submitted by
pl: Wysłane przez

en: Created
pl: Utworzono

en: Submission information
pl: Informacje o zgłoszeniu

en: Other
pl: Inne

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Completed
pl: Zakończone

en: New
pl: Nowy

en: Webform
pl: Formularz

en: Submission Number
pl: Numer zgłoszenia

en: Submission ID
pl: ID zgłoszenia

en: Current page
pl: Bieżąca strona
