Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Home
ps: کور

en: Language
ps: ژبه

en: Other
ps: نور

en: New
ps: نوی

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه
