Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Home
pt: Início

en: Language
pt: Idioma

en: Notes
pt: Notas

en: Submitted by
pt: Enviado por

en: Created
pt: Criado

en: Submission information
pt: Informações da submissão

en: Other
pt: Outros

en: Logout
pt: Sair

en: Changed
pt: Alterado

en: Completed
pt: Concluído

en: New
pt: Novo

en: Submission Number
pt: Número da Submissão

en: Submission ID
pt: ID da submissão

en: Current page
pt: Página atual

en: Submitted to
pt: Enviado para

en: Is draft
pt: É rascunho
