Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Language
sr: Језик

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Completed
sr: Завршено
